JAK PRACUJEMY:

Skupiamy się na bardzo dokładnej analizie i liczbach. Następnie wyciągamy wnioski i implementujemy potrzebne działania. Kontrolujemy je i optymalizujemy, tak żeby uzyskać stały wzrost. Koncentrujemy się na zwiększaniu ROI i zysku klienta.

01.
AUDYT
I OBRANIE STRATEGII

Zaczynamy od dokładnego audytu i na jego podstawie dobieramy indywidualną strategię pod każdą witrynę.

02.
WDROŻENIE
I OPTYMALIZACJA

Po wspólnym obraniu strategii wdrażamy wszystkie potrzebne działania i je optymalizujemy tak żeby były jak najskuteczniejsze.

03.
WZROST KONWERSJI
I SPRZEDAŻY

Obserwujemy wzrost konwersji i sprzedaży. Sprawdzamy dokładnie wszystkie wskaźniki i skupiamy się na zwiększaniu ROI.

DOŚWIADCZENIE POPARTE DZIAŁANIAMI

Na co dzień powiększamy konwersje w największych polskich sklepach internetowych. Posiadamy dostęp do najnowszych narzędzi marketingowych oraz przewidujemy trendy sprzedażowe. Jesteśmy zawsze kilka miesięcy przed konkurencją, co pozwala nam uzyskać wzrost sprzedaży z każdym klientem, z którym współpracujemy.

NASZE SPECJALIZACJE
TWORZENIE CONTENTU
Piszemy indywidualny content dostosowany do potrzeb klienta, specyfiki jego witryny, produktów oraz wyznaczonej grupy docelowej.
DZIAŁANIA SEO/SEM/PPC
Realizujemy pełen marketing w wyszukiwarkach internetowych, stale zwiększamy ruch organiczny w witrynie oraz prowadzimy kampanie Adwords.
FACEBOOK & INSTAGRAM ADS
Prowadzimy kampanie reklamowe dla największych podmiotów w branży. Zarządzamy łącznym miesięcznym budżetem na poziomie 1mln PLN.
OPTYMALIZACJA WWW
Zajmujemy się optymalizacją serwisów www i sklepów. Przyśpieszamy ich działanie, dobieramy serwery oraz usprawniamy działania mobile.
DYWERSYFIKACJA RUCHU
Sprawdzamy dokładnie grupę docelową i dywersyfikujemy ruch z różnych źródeł, tak żeby osiągnąć jak najlepsze sprzedażowe efekty.
AUDYT MARKETINGOWY
Przeprowadzamy dokładne audyty działań marketingowych oraz deweloperskich. Wyciągamy wnioski i wdrażamy efektywne zmiany.